paper plain icon
פנו אלינו כאן
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
רוצים שנציג טדי ישוב אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם

המדריך המלא: דברים ששמאי מקרקעין בחולון אמור לדעת


שמאי מקרקעין בחולוןמסקר שנערך לאחרונה בקרב שמאי מקרקעין בחולון עולה שהם מזהים בעיר מגמה של התפתחות מואצת בענף הנדל"ן המסחרי, ובכלל זה פיתוח מרכזי תעשייה ומסחר ובנייני משרדים חדישים, כדוגמת פרויקט שער העיר, "מגדל אלדר" הממוקם בפארק העסקים החדש של חולון, וכן מרכז עזריאלי והפארק הציבורי "מגדלים בשדרה". 

בנייתו של פארק זה החלה השנה בין שטחה הוותיק ושטחה החדש של העיר, ומשני צדיו נבנו שורות מגדלים הכוללים שטחי ציבור, שטחי מסחר, משרדים ומעל ל- 1,600 יחידות דיור. אנשי הצוות המקצועי מבית טדי שמאים מציינים שהוועדה המקומית לתכנון ובנייה של עיריית חולון הפקידה בשנת 2018 תכנית מתאר מקומית כוללנית שמספרה ח/ 2030 ושעתידה לבוא במקום תכנית ח/1 משנת 1958.

 

תכנית המתאר המקומית הכוללנית שמספרה ח/ 2030

שמאי מקרקעין בחולון אמור להכיר את תכנית מתאר זו ולהיות מעודכן לגבי לכלל התכניות המופקדות בעיר ושעתידות להשפיע מהותית על שווי המקרקעין. אחת ממטרותיה של התכנית החדשה היא התווית מסגרת תכנונית ליצירת מרחב עירוני רציף, תוך ניצול היתרונות הטמונים במיקומה הגאוגרפי במרחב המטרופולין ושמירה על איכות החיים העירונית של התושבים. 

מטרות נוספות הן העצמת מעמדה הכלכלי בתחום התעסוקה, באמצעות העלאת קיבולות מקומות העבודה, משיכת תעסוקה אל העיר והגדלת היקף המועסקים, וכן פיתוח עירוני תוך יצירת איזון בין שטחים פתוחים ושטחים בנויים ושמירה על הטופוגרפיה והנוף המיוחדים לעיר. כמו כן, דוגלת התכנית בפיתוח מערך הדרכים, התחבורה ומסילת הרכבת באופן מושכל ותוך מתן העדפה למערך התחבורה הציבורית.

 

השפעת תוואי הקו הירוק (הרכבת הקלה) על שווי הנכסים באזור

מאחר ותכנית המתאר המקומית המופקדת עתידה להשפיע כלכלית הן על שווי נכסי המגורים והן על שווי העסקים שבאזור, בהגיעו לשלב הערכת שוויו של נדל"ן מכול סוג, נדרש כול שמאי מקרקעין בחולון לבדוק תחילה את מיקום הנכס ביחס אל התכנית החדשה ולחשב את ההשלכות העתידיות על שוויו. 

בעניין זה, חשוב להבהיר ששוויים של הנכסים מושפע ישירות גם מקרבתם לנתיבי התחבורה הציבורית הקיימת והעתידית, כמו תוואי הקו הירוק (הרכבת הקלה) להסעת המונים במטרופולין תל אביב. 

שווי נכסי המקרקעין בעיר חולון הנו גבוה יחסית בהשוואה לאזורים שמחוץ לגוש דן, כאשר טעות או סטייה קלה בהערכה עלולה להוביל להפסדים כלכליים לא מבוטלים. לפיכך, במהלך החיפוש אחר משרד שמאי מקרקעין לצורך ביצוע עסקת נדל"ן בחולון, מוטב להעדיף משרד עם התמחות פרטנית בעיר.

לקוחות
ממליצים
עו"ד מני בן מאור

מנכ"ל קבוצת דייברגון נדל"ן

חברת טדי שמאות וניהול מספקת לחברת דייברגון שירותי שמאות משנת 2013. עד כה ערכה החברה כ - 120 דו"חות אפס ובחינות כלכליות של פרוייקטים בתחום התחדשות עירונית/תמ"א 38/פינוי בינוי. על סמך דו"חות אלה חברת דייברגון, השקיעה כ – 80 מיליון ₪ ב- 19 פרויקטים של התחדשות עירונית ש -16 מהם הסתיימו זה מכבר בהצלחה.

ברצוננו להדגיש כי טדי מספק שירות מקצועי ויעיל תוך עמידה בלוחות זמנים.

rating
רשות מקרקעי ישראל

תקופת השירות כחלק מצוות שמאי המאגר של רשות מקרקעי ישראל: 2005 - 2017

עבודתך המקצועית, אשר נעשתה תוך נאמנות ומחויבות למערכת, ראויה לציון.

ניכר כי השירות ניתן מתוך אכפתיות והבנת צרכי הרשות.

rating
חברת בזק

איל טדי הראל מספק מעל 10 שנים שירותי שמאות מקרקעין לחברת בזק.

השירות המקצועי של איל טדי הראל כולל הערכות שווי שוק של נכסים, וכן בחינת חלופות השבחה ואפשרויות לנכסי בזק השונים. איל מטפל גם בהפחתת חיובי היטל השבחה וכן עורך עבור החברה חוות דעת מומחה לבית משפט לפי צורך.

אני סמוך ובטוח כי גוף שיעבוד עם איל טדי הראל ייהנה מרמת מקצועיות ושירות גבוהים בשילוב עם מידות ראויות.

rating
עו"ד אופיר פורת

לשעבר היועץ המשפטי של החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה בע"מ

טדי, היה לי העונג לעבוד איתך לאורך השנים. 

עבודתך המקצועית בכתיבת חוות הדעת ובחקירות בבית המשפט עזרו לנו מאוד בעשיית הצדק ההיסטורי!

תודה ואשמח להיות בקשר!

rating
ניר אנגל

דרור אנגל נכסים בע"מ

השמאי איל טדי הראל מלווה את חברתנו בהכנת שומות למטרות שונות מזה מספר שנים.

נוכל להמליץ עליו בחום ולציין את הישגיו המרשימים בעבור חברת דרור אנגל נכסים שחסכו לחברתנו מאות אלפי שקלים בחיובי היטלי השבחה וכן את מקצועיותו, בין היתר, גם בהתייעצויות אשר אנו עורכים עימו מעת לעת לגבי נכסים קיימים וחדשים, והכל עם תודעת שירות גבוהה ואנרגיה טובה הראויים לציון. 

rating
יו בנק
הבינלאומי
אוצר החייל
מסד
עריית תא
אור יהודה
דיווטרון
בזק
גני תקוה
גבעת שמואל
הימנעותה

למידע וקבלת יעוץ השאירו פרטיכם כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם