paper plain icon
פנו אלינו כאן
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
רוצים שנציג טדי ישוב אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם

מאמרים

מוכרים את הנכס? כדאי שתיוועצו תחילה בשמאי מקרקעין היטל השבחה
מוכרים את הנכס? כדאי שתיוועצו תחילה בשמאי מקרקעין היטל השבחה! חבות בהיטל ההשבחה עשויה להוות את אחד מהרכיבים המהותיים ביותר בעסקאות נדל"ן. כול מי שפעיל בענף הנדל"ן הישראלי מטיב לדעת שאסור לסגור עסקת נדל"ן ללא בדיקה מדוקדקת של כל האלמנטים הנוגעים לסוגיית המ


איך לבחור שמאי מקרעין ברמת גן ומהו דוח אפס
שמאי מקרקעין מסייעים ללקוחותיהם במגוון רחב של מצבים. בין היתר הם מלווים יזמים שרוצים לבדוק היתכנות של פרויקט, הם מייעצים לרוכשי או למוכרי נכסים, מלווים קבוצות רכישה ועוד.


שמאי מקרקעין בחולון: קווים לדמותו


כל מה שחשוב לדעת על משרדי שמאות מקרקעין
אין עוררין על כך שרכישת דירה היא אחת מהעסקאות המשמעותיות ביותר שאנחנו הישראלים עתידים לבצע לאורך החיים, ועדיין רבים מאיתנו בוחרים לוותר על השירותים שמספקים משרדי שמאות מקרקעין, מתוך הנחה שגויה שאפשר בהחלט להסתפק בחברת בדק בית, עורך דין ואו מתווך.


כול מה שצריך לדעת על הפחתת היטל השבחה
מעוניינים לברר לגבי הדרכים שבהן ניתן להביא להפחתת היטל השבחה? היטל השבחה הנו תשלום חובה לרשות המקומית עקב אישור תכנית בנייה שהובילה לעליית שווי הנכס.


קווים לדמותו של שמאי מקרקעין באזור השרון
מתעתדים לרכוש נכס בכפר סבא? למכור נכס בהרצליה? לרכוש נדל"ן מסחרי או קרקע חקלאית מיועדת להפשרה ברעננה? מתלבטים האם להסתייע או לוותר על שירותיו של שמאי מקרקעין באזור השרון? אנשי הצוות המקצועי מבית חברת טדי שמאים מסבירים שנפת השרון כוללת בתוכה 12 מועצות מקומ


מחפשים שמאי מקרקעין באזור השרון? קבלו תמונת מצב כללית
מעוניינים לרכוש או למכור נכס? מחפשים שמאי מקרקעין באזור השרון? המומחים מבית טדי שמאים מציינים שנפת השרון משויכת מוניציפלית למחוז המרכז ומשתרעת על פני 348 קילומטרים רבועים.


שמאות מקרקעין בתל אביב: הגורמים המשפיעים על שווי הנכסים
מעוניינים לרכוש נכס אך מתלבטים האם להסתייע לצורך זה בחברה המתמחה בשמאות מקרקעין בתל אביב? העיר תל אביב הנה מטרופולין ומשמשת כמרכז הכלכלה, המסחר, התקשורת, האמנות והתרבות של ישראל.


שמאי מקרקעין, דוח אפס והאפשרות להפחתת היטל השבחה
מה הקשר בין דוח אפס לבין האפשרות של הפחתת היטל ההשבחה? במאמר זה נסביר מהו דוח אפס ומיהם אנשי המקצוע שיכולים לעזור לכם בכל הקשור אל הפחתתו של מס השבחה. התחילו לקרוא..


חשבתם ששירותי שמאי פינוי בינוי מסתכמים בבדיקת היתכנותו הכלכלית של המיזם? תחשבו שוב
סבורים ששירותיו של שמאי פינוי בינוי מסתכמים בבדיקת היתכנותו הכלכלית של המיזם? השוק מונה לא מעט יזמים שבחרו לוותר כבר בשלבים המקדמיים של הפרויקט על שירותיו של שמאי פינוי בינוי


מחפשים שמאי מקרקעין בראשון לציון ? כמה דברים שכדאי לדעת
המומחים מבית חברת טדי שמאים מציינים שבהגיעו של שמאי מקרקעין בראשון לציון להעריך שווי נכס כלשהו בעיר, עליו לקחת בחשבון את כלל התמורות השמאיות הכלכליות שחלות על הנכס הנדון.


האם הייתם מוכנים לשים את כול כספיכם על קרן הצבי? חשיבותה של הערכת שמאי לדירה
האם הייתם מוכנים לשים את כול כספיכם על קרן הצבי? הנתונים הסטטיסטיים מלמדים שרכישת דירה נחשבת לעסקת חייו של כול ישראלי ממוצע.


מדוע חייבים להסתייע בשמאי מקרקעין לפני ביצוע עסקה?
שמאות מקרקעין היא מסוג תחומי העיסוק הכוללים בתוכם מעטפת רחבה של שירותים שונים, אך רבים אינם יודעים מהי חשיבותו של שמאי מקרקעין ומדוע באמת חייבים להסתייע בשירותיו


המדריך המלא: הערכת שמאי לדירה
מבית חברת טדי שמאים מציינים שבשעת הערכת שמאי לדירה נבדקים מגוון רחב של פרמטרים שייכללו לאחר מכן בדו"ח מפורט


רוכשים דירה בגוש דן? מחפשים שמאי מקרקעין במרכז?
רוכשים דירה בגוש דן? מתלבטים האם להסתייע בשירותיו של שמאי מקרקעין במרכז? על פי הנתונים הסטטיסטיים, מרבית הישראלים נוהגים לשלוח את הרכב לבדיקה בטרם רכישתו, אך כשהדבר נוגע לדירה ששווייה מיליונים ישנה נטייה להסתפק בשירותיהם של עורך דין ואו חברות בדק בית מתוך


חשיבותה של חוות דעת שמאי מקרקעין לבית משפט
גיליתם ליקויי בניה בדירה ואתם מעוניינים לתבוע את הקבלן בגין הירידה בערך הנכס? מנהלים תביעה לפיצויים כנגד המדינה בגין הפקעת חלק מהקרקע? נמצאים בהליך של פירוק שיתוף בעקבות הגירושין? בכול הנסיבות הללו, קרוב לוודאי שתזדקקו לחוות דעת שמאי מקרקעין לבית משפט.


רוכשים דירה? כמה דברים על חשיבות ההסתייעות בשמאי מקרקעין
מתכננים למכור או לרכוש דירה? מתלבטים האם להסתייע לצורך זה בשירותיו של שמאי מקרקעין? הנתונים הסטטיסטיים מלמדים שרכישת בית מהווה את אחת מהעסקאות הכלכליות המשמעותיות ביותר שעשוי אדם לבצע לאורך חייו, אם לא הגדולה מכולן, לפיכך בטרם ביצוע רכישה או מכירה, מוטב ל


המדריך המלא: למה כדאי לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין בתל אביב?
מחפשים שמאי מקרקעין בתל אביב? כל עסקת נדל"ן שמבצעים כרוכה באינספור הוצאות מעבר להוצאה העיקרית של עסקת הרכישה, החל מבדיקות בדק בית, מתווך ועורך דין, ועד למסים ושיפוצים.


לקוחות
ממליצים
עו"ד מני בן מאור

מנכ"ל קבוצת דייברגון נדל"ן

חברת טדי שמאות וניהול מספקת לחברת דייברגון שירותי שמאות משנת 2013. עד כה ערכה החברה כ - 120 דו"חות אפס ובחינות כלכליות של פרוייקטים בתחום התחדשות עירונית/תמ"א 38/פינוי בינוי. על סמך דו"חות אלה חברת דייברגון, השקיעה כ – 80 מיליון ₪ ב- 19 פרויקטים של התחדשות עירונית ש -16 מהם הסתיימו זה מכבר בהצלחה.

ברצוננו להדגיש כי טדי מספק שירות מקצועי ויעיל תוך עמידה בלוחות זמנים.

rating
רשות מקרקעי ישראל

תקופת השירות כחלק מצוות שמאי המאגר של רשות מקרקעי ישראל: 2005 - 2017

עבודתך המקצועית, אשר נעשתה תוך נאמנות ומחויבות למערכת, ראויה לציון.

ניכר כי השירות ניתן מתוך אכפתיות והבנת צרכי הרשות.

rating
חברת בזק

איל טדי הראל מספק מעל 10 שנים שירותי שמאות מקרקעין לחברת בזק.

השירות המקצועי של איל טדי הראל כולל הערכות שווי שוק של נכסים, וכן בחינת חלופות השבחה ואפשרויות לנכסי בזק השונים. איל מטפל גם בהפחתת חיובי היטל השבחה וכן עורך עבור החברה חוות דעת מומחה לבית משפט לפי צורך.

אני סמוך ובטוח כי גוף שיעבוד עם איל טדי הראל ייהנה מרמת מקצועיות ושירות גבוהים בשילוב עם מידות ראויות.

rating
עו"ד אופיר פורת

לשעבר היועץ המשפטי של החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה בע"מ

טדי, היה לי העונג לעבוד איתך לאורך השנים. 

עבודתך המקצועית בכתיבת חוות הדעת ובחקירות בבית המשפט עזרו לנו מאוד בעשיית הצדק ההיסטורי!

תודה ואשמח להיות בקשר!

rating
ניר אנגל

דרור אנגל נכסים בע"מ

השמאי איל טדי הראל מלווה את חברתנו בהכנת שומות למטרות שונות מזה מספר שנים.

נוכל להמליץ עליו בחום ולציין את הישגיו המרשימים בעבור חברת דרור אנגל נכסים שחסכו לחברתנו מאות אלפי שקלים בחיובי היטלי השבחה וכן את מקצועיותו, בין היתר, גם בהתייעצויות אשר אנו עורכים עימו מעת לעת לגבי נכסים קיימים וחדשים, והכל עם תודעת שירות גבוהה ואנרגיה טובה הראויים לציון. 

rating
יו בנק
הבינלאומי
אוצר החייל
מסד
עריית תא
אור יהודה
דיווטרון
בזק
גני תקוה
גבעת שמואל
הימנעותה

למידע וקבלת יעוץ השאירו פרטיכם כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם