paper plain icon
פנו אלינו כאן
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
רוצים שנציג טדי ישוב אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם

מחפשים שמאי מקרקעין בחולון? הגעתם אל המקום הנכון!


מחפשים שמאי מקרקעין בחולוןרוכשים או מוכרים נכס? מבקשים לבדוק כדאיות השקעה בנדל"ן, ולצורך זה מעוניינים להסתייע בשירותיו של שמאי מקרקעין בחולון? חולון משויכת למחוז תל אביב וגובלת עם הערים תל אביב-יפו, ראשון לציון ובת ים. מנתוני הלמ"ס, העיר מונה כ- 200,000 תושבים ומדורגת במקום התשיעי בישראל מבחינת גודל אוכלוסייתה.

מיקומה של חולון בסמיכות לעיר תל אביב, מיתוגה כ- "עיר הילדים", עתודות הקרקע הנרחבות, ההתפתחות המואצת של התעשייה והמסחר בעיר, שהפכה להיות העורף הלוגיסטי של תל אביב, כמו גם צמידותה ל- 5 עורקיי תחבורה ראשיים, כול אלו העלו בשנים האחרונות את הביקוש לנכסי נדל"ן בכלל ולמגורים בפרט, מה שהוביל לעליה ניכרת ברמת מחירי הנדל"ן.

 

חלוקה לשכונות מגורים שלכול אחת מהן מאפיינים ייחודיים

אנשי הצוות המקצועי מבית טדי שמאים מציינים שחולון מחולקת לשכונות מגורים שונות, שלכול אחת מהן מאפיינים ייחודיים. קיימים הבדלים משמעותיים בין שכונה מסוימת לשכונה אחרת בחתך האוכלוסייה, במדד הכלכלי- חברתי, נושא תמ"א 38 וכן הלאה, ועימם גם השוני המהותי ברמות מחירי הנכסים בין השכונות השונות, נתונים ששמאי מקרקעין בחולון מחויב להיות בקיא בהם. 

לצורך המחשה, שכונת אגרובנק הנה שכונה ותיקה ושקטה, המתאפיינת בבנייני מגורים נמוכים, אוכלוסייה ש- 86% ממנה ותיקה ו- 58% בגילאי 18 עד 64. כ- 60% מהדירות הן דירות 3 חדרים בבעלות ומחירן הממוצע נע סביב 1,800,000 ₪. קריית רבין היא שכונה נוספת בחולון, שכונה השונה לחלוטין באופייה משכונת אגרובנק. 

 

תכנית המתאר המופקדת ח/2030

רמת מחירי הדירות בשכונת אגרובנק נמוכה לאין שיעור בהשוואה לזו שבשכונת קריית רבין, שם 

כ- 88% מהדירות בנות 4 ו- 5 חדרים ומחירן הממוצע נע סביב 3,800,000 ₪. אלא שמעבר לנתונים הללו, קיימים פרטים נוספים ששמאי מקרקעין בחולון אמור לדעת ושעשויים להשפיע בטווח העתידי על שווי הנכסים בשכונת אגרובנק, כמו לדוגמה העובדה שחלק גדול מהשכונה נמצא בתוך מתחם השימור המקומית, במסגרת תכנית המתאר המופקדת ח/2030. 

מדובר בתכנית שעתידה להכיל תוספת של 723 יחידות דיור נוספות בשטח בנייה הכולל 108,500 מ"ר למגורים ו- 25,500 מ"ר למסחר ותעסוקה במבנים משולבי שימושים. תכנית המתאר ח/2030 צפויה להקנות תוספת של זכויות בנייה בשיעורים שבין 360% - 300% למגורים, מסחר ותעסוקה ולהזניק את מחירי הנדל"ן הכלול בתכנית. 

לקוחות
ממליצים
עו"ד מני בן מאור

מנכ"ל קבוצת דייברגון נדל"ן

חברת טדי שמאות וניהול מספקת לחברת דייברגון שירותי שמאות משנת 2013. עד כה ערכה החברה כ - 120 דו"חות אפס ובחינות כלכליות של פרוייקטים בתחום התחדשות עירונית/תמ"א 38/פינוי בינוי. על סמך דו"חות אלה חברת דייברגון, השקיעה כ – 80 מיליון ₪ ב- 19 פרויקטים של התחדשות עירונית ש -16 מהם הסתיימו זה מכבר בהצלחה.

ברצוננו להדגיש כי טדי מספק שירות מקצועי ויעיל תוך עמידה בלוחות זמנים.

rating
רשות מקרקעי ישראל

תקופת השירות כחלק מצוות שמאי המאגר של רשות מקרקעי ישראל: 2005 - 2017

עבודתך המקצועית, אשר נעשתה תוך נאמנות ומחויבות למערכת, ראויה לציון.

ניכר כי השירות ניתן מתוך אכפתיות והבנת צרכי הרשות.

rating
חברת בזק

איל טדי הראל מספק מעל 10 שנים שירותי שמאות מקרקעין לחברת בזק.

השירות המקצועי של איל טדי הראל כולל הערכות שווי שוק של נכסים, וכן בחינת חלופות השבחה ואפשרויות לנכסי בזק השונים. איל מטפל גם בהפחתת חיובי היטל השבחה וכן עורך עבור החברה חוות דעת מומחה לבית משפט לפי צורך.

אני סמוך ובטוח כי גוף שיעבוד עם איל טדי הראל ייהנה מרמת מקצועיות ושירות גבוהים בשילוב עם מידות ראויות.

rating
עו"ד אופיר פורת

לשעבר היועץ המשפטי של החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה בע"מ

טדי, היה לי העונג לעבוד איתך לאורך השנים. 

עבודתך המקצועית בכתיבת חוות הדעת ובחקירות בבית המשפט עזרו לנו מאוד בעשיית הצדק ההיסטורי!

תודה ואשמח להיות בקשר!

rating
ניר אנגל

דרור אנגל נכסים בע"מ

השמאי איל טדי הראל מלווה את חברתנו בהכנת שומות למטרות שונות מזה מספר שנים.

נוכל להמליץ עליו בחום ולציין את הישגיו המרשימים בעבור חברת דרור אנגל נכסים שחסכו לחברתנו מאות אלפי שקלים בחיובי היטלי השבחה וכן את מקצועיותו, בין היתר, גם בהתייעצויות אשר אנו עורכים עימו מעת לעת לגבי נכסים קיימים וחדשים, והכל עם תודעת שירות גבוהה ואנרגיה טובה הראויים לציון. 

rating
יו בנק
הבינלאומי
אוצר החייל
מסד
עריית תא
אור יהודה
דיווטרון
בזק
גני תקוה
גבעת שמואל
הימנעותה

למידע וקבלת יעוץ השאירו פרטיכם כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם