paper plain icon
פנו אלינו כאן
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
רוצים שנציג טדי ישוב אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם

מידע מקצועי

כל מה שחשוב לדעת בטרם בחירת שמאי מקרקעין בראשון לציון
עבודתו של שמאי מקרקעין בראשון לציון עשויה להיות מאתגרת ומורכבת במיוחד. העיר שנוסדה בשנת 1882 הנה כיום הרביעית בגודלה בישראל. היא פרושה על 58,860 דונם ומונה כ- 257,000 תושבים.


מדוע חשוב להסתייע בשמאי מקרקעין בחולון בטרם ביצוע עסקה בעיר?
חולון היא עיר מרכזית ומתאפיינת במדד כלכלי- חברתי גבוה ואיכות חיים טובה, מה שמסביר מדוע רבות מהמשפחות בוחרות לעבור ולהתגורר בה. בשלב שבו מתחיל החיפוש אחר דירה למגורים, עשויה לא פעם להתעורר ההתלבטות בקרב הרוכשים הפוטנציאליים בנוגע לכדאיות ההסתייעות בשירותיו


מהן הדרכים שבהן ניתן לנקוט כדי להביא להפחתת היטל השבחה?
החלטתם למכור את הבית ונדרשתם לשלם היטל השבחה מופרז? בנסיבות הללו, חשוב שתדעו כי בחלק לא קטן מהמקרים ישנן דרכים להפחתת היטל השבחה, ולעתים גם לבטלו כליל!!! מבית חברת טדי שמאים מסבירים שהיטל השבחה הנו תשלום חובה המוטל על בעל המקרקעין בשעת מימוש הזכויות בנכס.


כל מה שחשוב לדעת לפני שבוחרים שמאי מקרקעין בחולון
מתעתדים לרכוש דירה ומעוניינים להסתייע בשירותי של שמאי מקרקעין בחולון לצורך ייעוץ והערכת שווי? בשנים האחרונות מתאפיינת העיר במאזן הגירה חיובי, זאת בשל מיקומה הגאוגרפי בטבעת הפנימית של מטרופולין תל אביב, איכות החיים הגבוהה ותנופת הבנייה המואצת שחלה בה במסגר


מתכננים לבצע עסקת נדל"ן? הסתייעו במשרדי שמאות מקרקעין!
מתעתדים לבצע עסקת נדל"ן? לרכוש, למכור או לשכור דירה למגורים? נכס מניב? נכס לתעשייה? קרקע חקלאית עם פוטנציאל להפשרה? להצטרף לפרויקט התחדשות עירונית תמ"א 38? בכול הנסיבות הללו, מוטב שתסתייעו במשרדי שמאות מקרקעין! רכישת דירה נחשבת לאחת מהעסקאות הגדולות ביותר


שמאי מקרקעין - הכתובת הנכונה לחשיפת כל מידע מהותי על הנכס
חלק לא מבוטל מאיתנו, הישראלים, עשוי למצוא את עצמו במצב של התלבטות רגע לפני רכישת נכס, האם להסתייע בשמאי מקרקעין או שמאי כדאי לוותר על שירותיו.


כל מה שחשוב לדעת בטרם הגשת בקשה להפחתת היטל השבחה
מעוניינים להגיש בקשה להפחתת היטל השבחה? חשוב להבהיר שהגשת בקשה להפחתת היטל השבחה צריכה להיעשות בתוך 45 יום ממועד קבלת דרישת התשלום.


נדרשתם לשלם היטל השבחה בנתניה בעת מכירת הנכס?
בעלי דירות מדווחים על דרישה לתשלום היטל השבחה בנתניה גם במקרה שבו הם אינם מתעתדים להצטרף אי פעם לפרויקט תמ"א 38.


משרדי שמאות מקרקעין - קווים לדמותם
כשאנחנו הישראלים רוכשים רכב יד שנייה, מרביתנו נוהגים לקחת אותו למכון בדיקה לפני ביצוע הרכישה. אלא מה, בהגיענו לבצע את אחת מהעסקאות הגדולות והמשמעותיות ביותר בחיינו- רכישת דירה, דווקא אז חלק לא מבוטל מאיתנו בוחר שלא להסתייע במשרדי שמאות מקרקעין


חשיבות ההסתייעות בשירותיו של שמאי מקרקעין במרכז
מתעתדים לרכוש דירה בתל אביב? למכור נכס מסחרי בראשון לציון? לרכוש קרקע חקלאית להפשרה בהרצליה? בנסיבות הללו כדאי לכם להסתייע בשירותיו של שמאי מקרקעין במרכז. מבית חברת טדי שמאים וניהול בע"מ מסבירים שמרכז הארץ, על פי ההגדרה, הנו הטבעת הפנימית ביותר של מטרופול


רוכשים נכס? כול הסיבות למה כדאי להסתייע בשירותיהם של משרדי שמאות מקרקעין
הסתייעות במשרדי שמאות מקרקעין בטרם רכישת נכס מבטיחה שלא נקנה חתול בשק.


יזמי נדל"ן? חברי קבוצת רכישה? כול מה שחשוב לדעת על דו"ח אפס
דו"ח אפס נחשב לאחד מהדו"חות החשובים ביותר ליזמי נדל"ן וקבוצת רכישה בישראל. מדובר במסמך הנערך בידי שמאי מקרקעין ומשקף את מידת ההיתכנות והכדאיות הכלכלית של פרויקט הנדל"ן.


מחפשים שמאי מקרקעין בחולון? הגעתם אל המקום הנכון!
רוכשים או מוכרים נכס? מבקשים לבדוק כדאיות השקעה בנדל"ן, ולצורך זה מעוניינים להסתייע בשירותיו של שמאי מקרקעין בחולון?


כול מה שחשוב לדעת על שמאות מקרקעין בתל אביב
מעוניינים לרכוש או למכור נכס? בנסיבות הללו, מוטב שתסתייעו במשרד המתמחה בשמאות מקרקעין בתל אביב! תל אביב הנה המטרופולין של ישראל


המדריך המלא: דברים ששמאי מקרקעין בחולון אמור לדעת
מסקר שנערך לאחרונה בקרב שמאי מקרקעין בחולון עולה שהם מזהים בעיר מגמה של התפתחות מואצת בענף הנדל"ן המסחרי,


מצאתם בית במחיר מציאה? חשיבות הערכת שמאי לדירה בטרם רכישה
אדם שחיפש דירה להשקעה בתל אביב, נתקל באתר של משרד תיווך כלשהו בדירה זעירה שנראית מצוין וממוקמת במקום מעולה, ואף על פי כן היה מחירה נמוך ב- 25% משווי השוק שלה.


המדריך המלא: דברים שכול שמאי מקרקעין במרכז נדרש לדעת
מרכז הארץ מאגד בתוכו את ערי המעגל הראשון של הטבעת הפנימית המכונה "מטרופולין תל אביב". ערי המרכז מהוות את הרצף העירוני הגדול בישראל


מתלבטים אם לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין? כמה דברים שצריך לדעת על חריגות בניה
אחד מהנושאים שנתפסים כבעלי חשיבות מכרעת בעולם הנדל"ן נוגע לחריגות בניה. יחד עם זאת, על אף האבסורד, בחלק גדול מהעסקאות זוכה נושא זה להתייחסות נמוכה מאוד אם בכלל.


כול מה שכדאי לדעת על הפחתת היטל השבחה
אחת מהשאלות ששמאי המקרקעין נתקלים בה לעתים נוגעת לדרכים שבהן ניתן לנקוט לצורך הפחתת היטל השבחה. הרשויות המקומיות, מטבע הדברים, תשאפנה תמיד להוציא מהנישומים את השומה הגבוהה ביותר.


שלבי עבודתו של שמאי מקרקעין בהערכת שווי הנכס
כשמתעורר הצורך בהערכת שווי קרקע, דירה או בית פרטי, האמונה הרווחת היא שעבודתו של שמאי מקרקעין מסתכמת בסיור קצר בתוך הנכס וסביבתו ויציאה לדרכו לאחר דקות ספורות כדי להכין את דוח שומת מקרקעין.


נמנים עם אלו שלא נוטלים סיכונים מיותרים? אל תתפשרו על פחות משמאי מקרקעין מומחה
עומדים לפני רכישת נכס? נמנים עם אלו שלא נוטלים סיכונים מיותרים, ובפרט כשהדבר נוגע לאחת העסקאות הגדולות שתבצעו אי פעם בחייכם? אז קבלו עצת זהב: אל תתפשרו על פחות משמאי מקרקעין מומחה!!!!


המדריך המלא ליזמים מתחילים: דו"ח אפס
יזמים מתחילים? כדאי שתכירו את דו"ח אפס! אנשי הצוות המקצועי מבית טדי שמאים מציינים שמדובר באחד מהמסמכים החשובים והרלוונטיים ביותר ליזמי נדל"ן בישראל, שכן הוא משקף הן את ההיתכנות הכלכלית והן את מידת הכדאיות של כל פרויקט נדל"ן.


שמאי מקרקעין היטל השבחה: ייעוץ נכון שיכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף
קיבלתם דרישה לתשלום היטל השבחה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה? מומלץ לכם לשקול את האפשרות להגשת "שומה אחרת" בסיועו של שמאי מקרקעין היטל השבחה.


משרדי שמאות מקרקעין: ככה תחסכו לעצמכם בעיות, כסף ועגמות נפש
עומדים לרכוש דירה? לפרק שותפות? לקחת משכנתה? עשו לעצמכם טובה ופנו לאחד ממשרדי שמאות מקרקעין לצורך קבלת ייעוץ.


המדריך המלא: היטל השבחה תל אביב
מתגוררים בבניין משותף? מתכננים לבנות מרפסת או להוסיף חדר ונדרשתם לשלם היטל השבחה תל אביב? אנשי הצוות המקצועי מבית חברת טדי שמאים מסבירים שהיטל השבחה הוא תשלום חובה המוטל על בעל הנכס עבור כול עלייה בערך הנכס הנובעת מתכנון.


ליווי וייעוץ מקצועי בתחומים מגוונים בעולם המקרקעין
טדי שמאות וניהול בע"מ בניהולו של איל טדי הראל - שמאי מקרקעין מוסמך וכלכלן בכיר, מתמחה בהכנת חוות דעת שמאיות כלכליות, ליווי וייעוץ מקצועי בתחומים מגוונים בעולם המקרקעין


מחויבות הדיירים , התחיבויות היזמים בתהליך תמ"א 38/ פינוי בינוי
תמ"א 38 , שאלת מהי מחויבות הדיירים, מהי התחייבות היזם?
תמ"א 38, שאלת מהי מחויבות הדיירים, מהי התחייבות היזם? תמ"א 38 הינה עסקה במסגרת נציגות דיירים המבצע הסכם התקשרות עם היזם.


שירות 360 בשמאות מקרקעין
שמאי מקרקעין מקצועי מעניק שירות 360, בין היתר, חוות דעת בנושאי הפחתת מיסוי /היטלי השבחה/ מס שבח מקרקעין, חוות דעת לעניין כדאיות בפרויקטים של התחדשות עירונית, ייצוג בתביעות ירידת ערך למקרקעין על פי סעיף 197 לחוק תכנון ובניה


תפקידו של שמאי המקרקעין בתמ"א 38?
שירות שמאי מקרקעין עבור יזמים / קבלנים / בתמ"א 38.
שמאי המקרקעין, בוחן קודם כל את ההיתכנות הכלכלית והרווחיות הצפויה בפרויקט על מנת לצאת כראוי למכרז יזמים ולהכיר את טווח האפשרויות שלהם לקבל תמורה מקסימאלית בתהליך.


לקוחות
ממליצים
עו"ד מני בן מאור

מנכ"ל קבוצת דייברגון נדל"ן

חברת טדי שמאות וניהול מספקת לחברת דייברגון שירותי שמאות משנת 2013. עד כה ערכה החברה כ - 120 דו"חות אפס ובחינות כלכליות של פרוייקטים בתחום התחדשות עירונית/תמ"א 38/פינוי בינוי. על סמך דו"חות אלה חברת דייברגון, השקיעה כ – 80 מיליון ₪ ב- 19 פרויקטים של התחדשות עירונית ש -16 מהם הסתיימו זה מכבר בהצלחה.

ברצוננו להדגיש כי טדי מספק שירות מקצועי ויעיל תוך עמידה בלוחות זמנים.

rating
רשות מקרקעי ישראל

תקופת השירות כחלק מצוות שמאי המאגר של רשות מקרקעי ישראל: 2005 - 2017

עבודתך המקצועית, אשר נעשתה תוך נאמנות ומחויבות למערכת, ראויה לציון.

ניכר כי השירות ניתן מתוך אכפתיות והבנת צרכי הרשות.

rating
חברת בזק

איל טדי הראל מספק מעל 10 שנים שירותי שמאות מקרקעין לחברת בזק.

השירות המקצועי של איל טדי הראל כולל הערכות שווי שוק של נכסים, וכן בחינת חלופות השבחה ואפשרויות לנכסי בזק השונים. איל מטפל גם בהפחתת חיובי היטל השבחה וכן עורך עבור החברה חוות דעת מומחה לבית משפט לפי צורך.

אני סמוך ובטוח כי גוף שיעבוד עם איל טדי הראל ייהנה מרמת מקצועיות ושירות גבוהים בשילוב עם מידות ראויות.

rating
עו"ד אופיר פורת

לשעבר היועץ המשפטי של החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה בע"מ

טדי, היה לי העונג לעבוד איתך לאורך השנים. 

עבודתך המקצועית בכתיבת חוות הדעת ובחקירות בבית המשפט עזרו לנו מאוד בעשיית הצדק ההיסטורי!

תודה ואשמח להיות בקשר!

rating
ניר אנגל

דרור אנגל נכסים בע"מ

השמאי איל טדי הראל מלווה את חברתנו בהכנת שומות למטרות שונות מזה מספר שנים.

נוכל להמליץ עליו בחום ולציין את הישגיו המרשימים בעבור חברת דרור אנגל נכסים שחסכו לחברתנו מאות אלפי שקלים בחיובי היטלי השבחה וכן את מקצועיותו, בין היתר, גם בהתייעצויות אשר אנו עורכים עימו מעת לעת לגבי נכסים קיימים וחדשים, והכל עם תודעת שירות גבוהה ואנרגיה טובה הראויים לציון. 

rating
יו בנק
הבינלאומי
אוצר החייל
מסד
עריית תא
אור יהודה
דיווטרון
בזק
גני תקוה
גבעת שמואל
הימנעותה

למידע וקבלת יעוץ השאירו פרטיכם כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם