paper plain icon
פנו אלינו כאן
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
רוצים שנציג טדי ישוב אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם

מחפשים שמאי מקרקעין בראשון לציון ? כמה דברים שכדאי לדעת


מעוניינים לרכוש למכור להשכיר לשכור דירה או נכס מסחרי באזור המרכז? מחפשים שמאי מקרקעין בראשון לציון? ראשון לציון מדורגת כיום במקום הרביעי בגודלה בישראל ומונה מעל ל- 252,000 תושבים. העיר הוקמה בשנת 1882 כמושבה חקלאית ציונית, אך ברבות השנים חלו בה תמורות רבות. כיום עומד שטחה על 58,600 דונמים בקירוב והיא חברה בארגון פורום ה- 15. 

בעיר קיימים מספר מרכזי תעשייה שונים, בהם אזור התעשייה החדש, אזור התעשייה הישן, מתחם טריגוסין, רמת אליהו ומעיין שורק, לצד מגוון קניונים, מרכזי קניות, מרכזי בילוי וחיי לילה שוקקים כגון פארק השעשועים הסופרלנד, הלייב פארק, מתחם הסינמה סיטי, יס פלאנט, וכן מועדוני ספורט, מוסדות תרבות, מוסדות חינוך ומחקר, פארקים עירוניים, גנים ואתרי טבע.

קווים לדמותו של שמאי מקרקעין בראשון לציון

רוכשים או מוכרים נכס ולפיכך מעוניינים להסתייע בשירותיו של שמאי מקרקעין בראשון לציון? ראשון לציון הנה העיר הרביעית בגודלה בישראל עם מעל ל- 256,000 תושבים. העיר ממוקמת בקצה הדרומי של גוש דן, משתרעת על פני שטח של 59 קמ"ר וחברה בארגון פורום ה- 15 (פורום ערים עצמאיות שאינן מקבלות מהממשלה מענקים). 

ראשון לציון הוקמה בשנת 1882 כמושבה חקלאית, אולם מאז ועד היום התחוללו בה תמורות רבות. בעיר קיימים מרכזי תעשייה ומסחר לצד מרכזי בילוי וקניות רבים, בהם מתחם סינמה סיטי, מתחם יס פלאנט, מרכז זד"ל (מרכז מסחרי הכולל בנקים, מרפאה, בתי קפה, חנויות, דיור מוגן לקשישים ועוד), סופרלנד, קניון הזהב הנחשב לגדול ביותר בארץ וכן הלאה.

 

מתחם האלף

כיום מורכבת ראשון לציון משני חלקים מרכזיים שהם: מזרח העיר ומערב העיר. מזרח העיר הנו החלק הישן הכולל אתרים היסטוריים ושכונות מגורים. בצפון מזרח שוכן אזור התעשייה הישן המכונה "מב"ת צפון". במערב העיר ממוקם אזור התעשייה החדש ("מב"ת מערב") וכן מרכזי מסחר, קניות ובילוי רבים. 

מבית חברת טדי שמאים מסבירים ששמאי מקרקעין בראשון לציון נדרש להיות בקיא ומעודכן בכול התמורות השמאיות הכלכליות שחלות על נכסים שאותם הוא מתבקש לשום, ובפרט בכול הנוגע למתחם האלף. מתחם האלף הוא מרכז עסקים עתידי הנמצא בפיתוח ומשתרע על פני מעל ל- 1,700 דונם, מה שהופך אותו למתחם העסקים הגדול ביותר בישראל. 

 

תכניות שמקודמות בעיר במסגרת ההתחדשות העירונית

המתחם שממוקם בין נתיבי איילון לים התיכון צפוי להכיל מגוון רחב מאוד של ייעודים שונים כגון משרדים, תעשיית הייטק, השכלה גבוהה, מחקר ופיתוח, מוסדות ציבור, פארקים, מגורים, דיור מוגן וכיוצא בזה. המתחם החדש שנמצא, כאמור, בשלבי התכנון, כבר משפיע בהיבט הכלכלי על הנכסים באזור. 

 

בהגיעו לבצע הערכת שווי של נכס כלשהו בסביבה, נדרש שמאי מקרקעין בראשון לציון להתייחס לכלל התמורות והסיכונים הצפויים מההיצע החדש של תכנית מתחם האלף ולכלל ההשלכות הנגזרות משינויים בכוחות השוק. שמאי מקרקעין שיש לו התמחות ספציפית בעיר ראשון לציון מחויב גם להיכרות עם כלל תכניות תמ"א 38 ופינוי בינוי שמקודמות בעיר במסגרת ההתחדשות העירונית, תוך ניתוח השפעת התכנון העתידי על כל נכס באופן פרטני.

 

 

התעדכנות בנוגע לשינויים תכנוניים, להתפתחות עירונית ושינויים כלכליים

המומחים מבית חברת טדי שמאים מציינים שבהגיעו של שמאי מקרקעין בראשון לציון להעריך שווי נכס כלשהו בעיר, עליו לקחת בחשבון את כלל התמורות השמאיות הכלכליות שחלות על הנכס הנדון. לפיכך, כדאי ואף חשוב להעדיף שמאי מקרקעין מקצוען אמתי, שפעיל ומתמקד באזור הספציפי שבו ממוקם הנכס. 

הדבר מבטיח שהוא בקיא בכול הנוגע למאפייניו הייחודיים של האזור וברמת המחירים שם, נמצא עם היד על הדופק ומתעדכן כול העת בנוגע לשינויים התכנוניים, להתפתחות העירונית והשינויים הכלכליים, ובפרט בעיר כדוגמת ראשון לציון, הנמצאת לאורך זמן במגמה של התפתחות ותנופה מתמדת. 

אחת הדוגמאות הקלסיות היא תכנית "מתחם האלף" שאישרה עיריית ראשון לציון בשלהי 2017, שנועדה להוות פתרון מהפכני לכשלי השוק האופייניים לערים רבות בארץ ובעולם, ובתוך כך להפכה לשלישית בגודלה בישראל.

 

מחפשים שמאי מקרקעין בראשון לציון

תכנית "מתחם האלף"

מתחם האלף משתרע באזור הדרום מערבי של העיר, בין מתחם ראשון מערב וכביש 431 מצפון לדרום, ומכביש 40 ועד לחוף הים ממזרח למערב. במתחם עתידות להיבנות בסביבות 5,500 יחידות דיור בקירוב ומעל ל- 1.5 מיליון מ"ר מיועדים לתעשיית היי טק, השכלה גבוהה, מחקר, מוסדות ציבור, פארקים, תעסוקה ומסחר. 

בהגיעו לבצע הערכת שווי של נכס או קרקע לבנייה במתחם האלף, נדרש שמאי מקרקעין בראשון לציון לחזות את כלל התמורות והסיכויים, לצד הסיכונים הנגזרים מכול אותם השינויים בכוחות השוק. בתחום ההתפתחות העירונית (תמ"א 38 ופרויקטים של תמ"א 38) נדרש שמאי המקרקעין להיות מעודכן בנוגע לכלל התכניות להתחדשות עירונית (כמו למשל תכנית פינוי בינוי שמקודמת כיום בשכונת רמת אליהו), ולנתח את כלל ההשפעות העתידות לחול על כל נכס באופן פרטני.

 

לקוחות
ממליצים
עו"ד מני בן מאור

מנכ"ל קבוצת דייברגון נדל"ן

חברת טדי שמאות וניהול מספקת לחברת דייברגון שירותי שמאות משנת 2013. עד כה ערכה החברה כ - 120 דו"חות אפס ובחינות כלכליות של פרוייקטים בתחום התחדשות עירונית/תמ"א 38/פינוי בינוי. על סמך דו"חות אלה חברת דייברגון, השקיעה כ – 80 מיליון ₪ ב- 19 פרויקטים של התחדשות עירונית ש -16 מהם הסתיימו זה מכבר בהצלחה.

ברצוננו להדגיש כי טדי מספק שירות מקצועי ויעיל תוך עמידה בלוחות זמנים.

rating
רשות מקרקעי ישראל

תקופת השירות כחלק מצוות שמאי המאגר של רשות מקרקעי ישראל: 2005 - 2017

עבודתך המקצועית, אשר נעשתה תוך נאמנות ומחויבות למערכת, ראויה לציון.

ניכר כי השירות ניתן מתוך אכפתיות והבנת צרכי הרשות.

rating
חברת בזק

איל טדי הראל מספק מעל 10 שנים שירותי שמאות מקרקעין לחברת בזק.

השירות המקצועי של איל טדי הראל כולל הערכות שווי שוק של נכסים, וכן בחינת חלופות השבחה ואפשרויות לנכסי בזק השונים. איל מטפל גם בהפחתת חיובי היטל השבחה וכן עורך עבור החברה חוות דעת מומחה לבית משפט לפי צורך.

אני סמוך ובטוח כי גוף שיעבוד עם איל טדי הראל ייהנה מרמת מקצועיות ושירות גבוהים בשילוב עם מידות ראויות.

rating
עו"ד אופיר פורת

לשעבר היועץ המשפטי של החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה בע"מ

טדי, היה לי העונג לעבוד איתך לאורך השנים. 

עבודתך המקצועית בכתיבת חוות הדעת ובחקירות בבית המשפט עזרו לנו מאוד בעשיית הצדק ההיסטורי!

תודה ואשמח להיות בקשר!

rating
ניר אנגל

דרור אנגל נכסים בע"מ

השמאי איל טדי הראל מלווה את חברתנו בהכנת שומות למטרות שונות מזה מספר שנים.

נוכל להמליץ עליו בחום ולציין את הישגיו המרשימים בעבור חברת דרור אנגל נכסים שחסכו לחברתנו מאות אלפי שקלים בחיובי היטלי השבחה וכן את מקצועיותו, בין היתר, גם בהתייעצויות אשר אנו עורכים עימו מעת לעת לגבי נכסים קיימים וחדשים, והכל עם תודעת שירות גבוהה ואנרגיה טובה הראויים לציון. 

rating
יו בנק
הבינלאומי
אוצר החייל
מסד
עריית תא
אור יהודה
דיווטרון
בזק
גני תקוה
גבעת שמואל
הימנעותה

למידע וקבלת יעוץ השאירו פרטיכם כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם